Od czego zależy koszt wynajmu powierzchni magazynowej?

wynajem-powierzchni-magazynowej

Magazynowanie produktów w zewnętrznym miejscu, poza siedzibą naszej firmy, pozwala nam na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy na logistyce. Coraz więcej firm oferuje powierzchnię magazynową, w której przechowamy nasze towary, nim znajdą się w sklepach i zostaną odebrane przez naszych klientów. Koszty magazynowania zależą od licznych czynników. Dowiedz się, co wpływa na cenę po jakiej będą przechowywane nasze produkty.

Składowe kosztów wynajmu powierzchni magazynowej

Największy wpływ na to, ile zapłacimy za wynajem powierzchni magazynowej ma powierzchnia przestrzeni na jakiej magazynujemy nasze produkty. Wpływ na cenę będzie miał również czas kontraktu, im dłużej współpracujemy z firmą, tym miesięczny koszt wynajmu powierzchni magazynowej będzie niższy. Znaczenie ma też to, czy zdecydowaliśmy się na inne usługi: zakup usługi wynajmu powierzchni magazynowej, w powiązaniu z innymi usługami może korzystnie wpłynąć na ostateczny koszt. Cena wynajmu powierzchni magazynowej rośnie wraz z korzystniejszą lokalizacją w stosunku do centrum miasta, im lepiej usytuowany i skomunikowany z metropolią magazyn, tym cena będzie niższa.

Wpływ na koszty magazynowania będzie mieć również zakres usług świadczonych w magazynie, wykonywanych przez wyspecjalizowanych pracowników, posiadających odpowiednie uprawnienia oraz rodzaj produktów, jakie przechowujemy. Do tego należy doliczyć kwestie związane z transportem i ubezpieczeniem towarów. Te ostatnie rosną w przypadku szczególnie cennych produktów.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty magazynowania produktów w naszym magazynie. Jest ona jest uzupełnieniem naszej oferty produkcji standów, pakowania i dystrybucji towarów do centrów handlowych, dzięki czemu możecie państwo skorzystać z kompleksowej, pełnej usługi. Dysponujemy powierzchnią 4000 metrów kwadratów na których mieści się 4600 palet, gotowych na przyjęcie Państwa produktów. Już dziś warto się z nami skontaktować w celu sprawdzenia szczegółów oferty i uzyskania kompleksowej informacji o wszystkich kosztach.