Magazyn

Magazynowanie palet – Katowice

 

Rozumiemy, jak ważna jest łatwo dostępna i specjalistyczna przestrzeń magazynowa. Dla naszych Klientów z Katowic i całego Śląska przygotowaliśmy profesjonalną przestrzeń przeznaczoną pod magazynowanie palet. Oferując Państwu usługi z zakresu co-packingu i dystrybucji, czujemy się również w obowiązku zadbać o Wasze potrzeby magazynowe. Zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania!

Wynajem powierzchni magazynowej – Będzin

Wynajem powierzchni magazynowej pozwala zaoszczędzić ogromne środki, jakie pochłonęłaby budowa należytego zaplecza. Dla naszych Klientów z Bedzina, całego Zagłębia i szerzej – metropolii śląskiej – oferujemy doskonale zlokalizowane magazyny. Świetne położenie i dobre połączenia komunikacyjne pozwolą Wam wesprzeć procesy produkcyjne i dystrybucyjne. Pozostajemy do Państwa dyspozycji!

Miejsca paletowe

Posiadamy magazyny o powierzchni 12000 m² – co daje 14000 miejsc paletowych. Staramy się służyć kompleksową obsługą i zabezpieczać Państwa potrzeby w zakresie magazynowania. Jesteśmy solidnym partnerem, dzięki któremu znacząco obniżycie koszty prowadzenia biznesu.

Prześlij zapytanie,
lub zadzwoń do nas

*

*