Co to znaczy, że stand został zatowarowany?

stand-reklamowy-towary

Mówiąc o zatowarowaniu, mówimy o zaopatrzeniu złożonego standu w towar. Po zaprojektowaniu i złożeniu wszystkich elementów standu, ustawiamy na jego półkach interesujące nas produkty, tak, aby z jednej strony wypełnić cały stand, a z drugiej jak najlepiej je wyeksponować. W skład zatowarowania wchodzi również pakowanie oraz stretchowanie, czyli zabezpieczenie ładunku wykonaną z tworzywa sztucznego folią ochronną. Zamówienie usługi zatowarowania oraz dostarczenia produktu na miejsce ekspozycji bezpośrednio u producenta standów, pozwoli nam zaoszczędzić czas i pieniądze.

Standy reklamowe: czysty zysk 

Ekspozycja towarów na standach, pozwala na atrakcyjną i widoczną ekspozycję naszych produktów, dzięki czemu przyciągną one uwagę klientów i będą doskonałą wizytówką naszej firmy. Polecamy usługę zatowarowania standów – od złożenia do skompletowania. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie, dzięki któremu wiemy, jak tak przygotować stand, aby poprawiał wyniki sprzedaży i budował atrakcyjny wizerunek. Nasze standy reklamowe sprawdzą się doskonale zarówno w sklepach, wyspach w galeriach handlowych, jak i różnego rodzaju targach branżowych czy targach gospodarczych. Kartonowe standy, które produkujemy świetnie wyglądają, przyciągają wzrost i zachęcają do sięgnięcia po produkt. Są stabilne – nie wywrócą się przy pierwszym podmuchu wiatru czy przypadkowym potrąceniu, a umieszczone w nich produkty będą łatwo dostępne dla przyszłych klientów.

Mamy na koncie liczne realizacje, tworzone według potrzeb klientów z różnych branż, od farmaceutycznej, przez spożywczą po producentów zabawek. Nasza firma nie boi się żadnych projektów, chętnie zrealizujemy każde zlecenie tak, aby Twoja firma mogła się atrakcyjnie zaprezentować! Już dziś zachęcamy Państwa do kontaktu i rozmowy z nami o najlepszej ekspozycji Państwa produktów na standach, tak, aby przyciągnąć kupujących, a w efekcie poprawić wyniki sprzedaży. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania oraz potrzeby i przygotujemy dedykowaną ofertę.