Rysunek supermarketu z produktami
_________________________________________________

Zatowarowanie standów

Dbamy o atrakcyjną i przykuwającą uwagę ekspozycję. Oferujemy zatowarowanie standów i displayów kartonowych. Skoro dokładacie Państwo wszelkich starań, by proponowane przez Was produkty wyróżniały się doskonałą jakością i niepowtarzalnym charakterem, zapewne zależy Wam też na atrakcyjnej ekspozycji. Nasze rozwiązania poprawiają estetykę sklepowych wnętrz oraz, co chyba najważniejsze, wyniki sprzedaży. Umiejętnie wyeksponowany towar to jedna z dróg do sukcesu w handlu. W tym właśnie staramy się Was wspierać.

Składanie i kompletowanie towaru

Nie tylko produkujemy materiały wspierające sprzedaż, ale też dostarczamy je w miejsce ekspozycji. Zanim to jednak nastąpi, przeprowadzić trzeba składanie i kompletowanie towaru. To również możecie zostawić w naszych rękach. Państwa czas jest cenny. Zależy nam, byście zajęli się tym, co potraficie najlepiej. My zajmiemy się resztą!

Kompletowanie towarów

Bez przesady można rzec, że kompletowanie towarów to czynność o znaczeniu strategicznym. Odpowiednie przygotowanie i pogrupowanie produktów wpływa na czas realizacji dostawy oraz czas przygotowania ekspozycji. Zależy nam, by możliwie najszerszy zakres obowiązków leżał po naszej stronie. Dzięki temu macie Państwo możliwość skupienia się na tym, co jeszcze bardziej wpłynie na rozwój Waszych firm.

Prześlij zapytanie
Image
Marcin Góral
Sales manager
+48 660 102 990
mgoral@dcpackaging.pl
Direct Channel Packaging Sp. z o.o.

*

*

*

*

Nasze realizacje