Standy i displaye kartonowe

Producent standów reklamowych i displayów kartonowych

Jesteśmy uznanym i doświadczonym producentem standów reklamowych. O jakości naszych usług świadczy szerokie grono usatysfakcjonowanych partnerów i imponująca liczba pomysłowych realizacji.

Produkcja displayów kartonowych to nasza specjalność. Doskonale wiemy, że displaye i standy stanowią świetny sposób na uzyskanie atrakcyjnej ekspozycji, która wpłynie na efektywność sprzedaży. Ważne, by dostosować formę POS do charakteru branży, rodzaju produktu i kontekstu sprzedażowego. Wiemy, jak to zrobić, ponieważ od lat pomagamy Państwu w prowadzeniu biznesu. Nie tylko produkujemy materiały POS, ale zajmujemy się również zatowarowaniem standów

Jak przebiega produkcja standów i displayów kartonowych?

Od lat zajmujemy się produkcją standów i displayów kartonowych. Zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę całego procesu wytwórczego. Opracowujemy siatki produkcyjne, makiety, druk, konfekcję i dystrybucję. Miejsca wyróżnione standami i displayami kartonowymi w naturalny sposób przykuwają i skupiają uwagę potencjalnych odbiorców i klientów. Atrakcyjny wizualnie charakter prezentacji to podstawa, nie bez znaczenia pozostaje jednak stabilność samej konstrukcji, jej funkcjonalność, praktyczność oraz dostępność. Standy i displaye umożliwiają atrakcyjną prezentację różnego rodzaju produktów czy materiałów reklamowych na targach, wystawach czy w punktach sprzedaży. Wygląd standu powinien zachęcać do zapoznania się z prezentowanymi na nim materiałami.

W ramach naszej oferty proponujemy kilka rodzajów produktów umożliwiających skuteczną ekspozycję towarów.

• Standy modułowe, typu monolit (POS-y)
Przeznaczone do ekspozycji towarów w sieciach sprzedaży. W naszej ofercie posiadamy standy standardowe oraz rozwiązania nietypowe, projektowane na podstawie wytycznych klienta.

• Displaye
Displaye to z reguły kartonowe, zadrukowane elementy reklamowe służące do ekspozycji towarów na półkach sklepowych

• Tacki kartonowe (jumbo traye)
Kartonowe, zadrukowane elementy wykorzystywane zarówno do dystrybucji produktów, jak i do ekspozycji na półkach sklepowych.

Podejmujemy się różnych, nawet bardzo złożonych zadań. Zachęcamy Państwa do kontaktu i przedstawienia nam swoich potrzeb i pomysłów. Wspólnie możemy nadać rozpędu kampaniom reklamowym!

Prześlij zapytanie,
lub zadzwoń do nas

*

*

Nasze realizacje