Kobieta pakuje przesyłkę

Co-packing: usługi konfekcjonowania towarów

pakowanie i miksowanie

Co-packing obejmuje pełen zakres usług pakowania i konfekcjonowania towarów: od produkcji poprzez kompletację zamówienia, uszlachetnienie towarów, spakowanie do wybranych opakowań po dystrybucję i dostarczenie do odbiorcy. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii konfekcja produktów może być dziś wykonywana w części lub całości przez maszyny lub specjalnie zaprojektowane linie do pakowania. Konfekcjonowanie towarów jest zarazem ostatnim etapem przed ich dostarczeniem odbiorcy, dlatego tak istotny jest profesjonalizm i dokładność przy wykonywaniu wszystkich wymienionych czynności. W naszej firmie dbamy o to, by pakowanie i wysyłka paczek przebiegały zgodnie z założonymi standardami.

Co-packing w outsourcingu – dlaczego warto?

Dzięki zleceniu naszej firmie usługi co-packingu producent może liczyć na redukcję kosztów związanych z zatrudnianiem dodatkowych pracowników do pakowania swoich produktów czy wynajmu powierzchni. Nasza oferta co-packingu skierowana jest do firm z różnych branż, w tym przedsiębiorstw z sektora farmaceutycznego, odzieżowego czy kosmetycznego. Na co-packing składa się szereg różnych czynności, zakres świadczonych usług za każdym razem dopasowujemy do potrzeb każdego Klienta.

Jeśli zależy Państwu na profesjonalnie wykonanej konfekcji produktów oraz dystrybucji materiałów promocyjnych i innych – zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Prześlij zapytanie
Image
Marcin Góral
Sales manager
+48 660 102 990
mgoral@dcpackaging.pl
EMERSON Packaging

*

*

*

*

Nasze realizacje