Kobieta pakuje przesyłkę

Co-packing – pakowanie, konfekcjonowanie i dystrybucja towarów

Doświadczeni specjaliści i świetnie zorganizowane zaplecze – tak wygląda nasza baza w Katowicach. Jesteśmy dobrze przygotowani, by zająć się co-packingiem na zlecenie Państwa firm.

Oferujemy szeroki zakres usług, który pozwoli Państwu jeszcze lepiej zadbać o Waszych klientów i ich potrzeby. Co-packing to nie tylko pakowanie towarów, ale i szerzej pojęte konfekcjonowanie oraz dystrybucja. Zaczynamy od produkcji opakowań. Następnie kompletujemy zamówienia, uszlachetniamy produkty, pakujemy, dystrybuujemy, wreszcie – dostarczamy do odbiorcy.

Doskonale rozumiemy, jak ważne jest nie tylko atrakcyjne i zachęcające swą formą opakowanie produktu, ale też jego odpowiednie wyeksponowanie w punkcie handlowym. Dlatego też, obok zbiorczych opakowań kartonowych, w których dostarczamy powierzony przez Państwa towar, zajmujemy się też produkcją displayów kartonowych. Działamy w oparciu o specjalistyczne zaplecze maszynowe i wydajne linie do pakowania. Konfekcjonowanie towarów jest zarazem ostatnim etapem przed ich dostarczeniem odbiorcy, dlatego tak istotny jest profesjonalizm i dokładność przy wykonywaniu wszystkich wymienionych czynności. W naszej firmie dbamy o to, by pakowanie i wysyłka paczek przebiegały zgodnie z założonymi standardami.

Pakowanie i miksowanie towarów – outsourcing

Pakowanie i miksowanie towarów warto zostawić wyspecjalizowanym firmom. Zlecając nam co-packing, oszczędzacie Państwo na kilku polach jednocześnie. Redukujecie wydatki związane z zatrudnieniem nowych pracowników oraz koszty związane z wynajmem dodatkowej powierzchni. Nasze rozwiązania kierowane są do firm różnych branż. Obsługujemy przedsiębiorstwa farmaceutyczne, odzieżowe, kosmetyczne i spożywcze. Na świadczone przez nas usługi składa się szereg specjalistycznych działań. Za każdym razem dopasowujemy się do specyfiki branży, w której działa nasz Klient.

Prześlij zapytanie,
lub zadzwoń do nas

*

*

Nasze realizacje