Produkcja opakowań

Kaszerowanych, zadrukowanych
  • Nie wiesz jakie opakowanie dobrać do swojego produktu? Prześlij nam produkt, lub parametry produktu – dobierzemy surowce i zaprojektujemy konstrukcję zgodnie z Twoimi wskazówkami. Nasi graficy zaprojektują również grafikę na Twoje opakowanie.
  • Opakowania produktowe
  • Opakowania ozdobne

„W ostatnich latach obserwujemy trend związany z większym zużyciem kartonu w produkcji opakowań. Ma być nie tylko pięknie, ale i ekologicznie! Luksusowo i elegancko! To właśnie w tym obszarze zabłysnąć chcą marki premium. Karton to nie mikroplastik, ale materiał, który można łatwo poddać recyklingowi”

 – FRAGMENT ARTYKUŁU Z PACKAGING-POLSKA.PL

Wygląd pudełka ma znaczenie

Pudełka produktowe mogą pełnić różne funkcje w zależności od rodzaju artykułów, jakie w nie pakujemy. Głównym zadaniem pudełek jest ochrona towarów przed zniszczeniem w czasie transportu i magazynowania. Dlatego dobre pudełka produktowe powinny być solidne i wytrzymałe. Ale nie tylko. Wielu producentów oczekuje również estetycznych opakowań, które przypadną do gustu ich Klientom. Przy produkcji pudełek kartonowych kierujemy się otrzymanymi wytycznymi, zawsze służymy też Państwu fachowym doradztwem. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Produkcja paczek: kartony

Kartony to również TWOJE OPAKOWANIE promocyjne i wysyłkowe, również do komunikacji/sprzedaży B2C lub B2B – tradycyjną pocztą lub kurierami. Co ciekawe opakowania kartonowe to forma najchętniej otwieranych przesyłek na świecie.
Nieważne czy małe, czy duże pudełko do nas dotrze. Zawsze chcemy je otworzyć tu i teraz, nawet jeżeli wiemy, co tam jest.
Chcecie coś wysłać DO KOGOŚ? Najlepiej ZRÓBCIE TO, wysyłając w kartonie (małym/dużym – nieważne).
• Nie wiecie jakie opakowanie dobrać do swojej wysyłki lub ekspozycji produktu na półce? Prześlijcie nam produkty – dobierzemy surowce i zaprojektujemy konstrukcję kartonu lub dowolnego opakowania.
• Kartony klapowe
• Kartony fasonowe
• Kartony zadrukowane
• Kartony kaszerowane

Uniwersalne i solidne kartony

Jako specjaliści w zakresie produkcji paczek możemy Państwu zaproponować najwyższej jakości kartony dostosowane do Waszych potrzeb. Już na etapie przygotowania projektu kartonu wdrożymy takie pomysły, by otrzymany produkt spełniał w stu procentach oczekiwania Klienta. Naszym atutem jest bogaty asortyment dostępnych kartonów, które mogą być wykorzystane np. do realizowania wysyłek promocyjnych. Nasze bogate doświadczenie w produkcji paczek na zamówienie procentuje satysfakcją Klientów i rosnącym zainteresowanie tym segmentem naszej oferty.

Standy kartonowe dla soków
Display produktowy
Ekspozytory naladowe czteropoziomowe
Standy dla firmy Vileda
Balony MultiMedia
Balony w kartonach
Opakowanie podarunkowe z kosmetykami
Pakowanie zestawów świątecznych
Napisz list zmień życie
Pakowanie i dystrybucja plakatów
Świeca BE MISTIC z pudełkiem
Dystrybucja świec
Sed finibus leo malesuada nisl
Prześlij zapytanie
Tomasz Rogiński
Sales manager
+48 539 205 849
t.roginski@emerson.pl
EMERSON Packaging

*

*

*

*