Metki dat

Etykietowanie produktów i opakowań – profesjonalne usługi

W ramach realizowanych przez nas usług prowadzimy również etykietowanie produktów i opakowań. Przeprowadzamy pełen proces etykietowania. Produkujemy etykiety, oklejamy towar, dystrybuujemy gotowe nalepki. Zapewniamy, że wybierając naszą firmę, decydujecie się Państwo na współpracę z partnerem, który zapewni Wam produkty najwyższej jakości, gwarantując jednocześnie atrakcyjną cenę.

Etykietowanie ręczne i maszynowe

Zapewniamy etykietowanie ręczne i maszynowe. Technologie, z których korzystamy, pozwalają nam na płynną, masową, w duże mierze zautomatyzowaną pracę. Podejmujemy się zleceń dużych, mniejszych, jak i tych zupełnie małych. Nasze produkty i realizacje cechuje doskonała jakość, wytrzymałość i nienaganna estetyka. Wspieramy produkcję, dystrybucję i ekspozycję.

Etykietowanie kartonów

Podejmujemy się pracy zarówno z gotowymi produktami, które już za chwilę trafić mają do Klientów, jak i z opakowaniami zbiorczymi, ważnymi w wewnętrznym obiegu dostaw i towarów. Etykietowanie kartonów pozwala na wyszczególnienie pożądanych parametrów transportowanych i przesyłanych dóbr. Znakowanie towarów obejmuje znaki zasadnicze, informacyjne, niebezpieczne oraz manipulacyjne. Istotne jest, by wykonane znakowanie opakowania było czytelne i wyraźne oraz odporne na ścieranie

Etykietowanie produktów spożywczych

Trudno wyobrazić sobie produkty pierwszej potrzeby, szczególnie te spożywcze, pozbawione etykiet. Etykietowanie produktów spożywczych pozwala na zawarcie i wyszczególnienie na opakowaniach ważnych informacji, często niezbędnych dla nabywcy i konsumenta. Etykiety informują o kaloryczności produktów, występowaniu ewentualnych alergenów, dacie ważności czy kraju pochodzenia. Atrakcyjna graficznie etykieta jest również wizytówką wysokiej jakości popularnych i chętnie wybieranych produktów.

Prześlij zapytanie,
lub zadzwoń do nas

*

*

Nasze realizacje