Metki dat

Etykietowanie produktów – profesjonalne usługi

etykietowanie ręczne i maszynowe

Etykietowanie produktów, czyli oklejanie ich etykietami należy do realizowanych przez nas usług z zakresu co-packingu. Obsługujemy cały proces etykietowania: począwszy od produkcji etykiet samoprzylepnych, a na dystrybucji gotowych produktów skończywszy. Decydując się na skorzystanie z naszej usługi etykietowania, mogą być Państwo pewni, że otrzymacie najwyższej jakości produkty w atrakcyjnej cenie.

Oklejanie etykietami wykonywane jest często w celach informacyjnych oraz reklamowych. Na etykietach, w zależności od ich wielkości czy rodzaju, można umieścić np. logo firmy czy hasło reklamowe albo interesującą grafikę. Dostępne dziś nowoczesne technologie pozwalają na masową produkcję produktowych etykiet samoprzylepnych o doskonałej jakości i nienagannej estetyce, znajdujące zastosowanie na przykład przy etykietowaniu słoików, etykietowaniu puszek oraz innych produktów.

Obok etykietowania produktów wykonujemy również znakowanie opakowań i towarów. Jest ono niezbędne przy transporcie: znakowanie opakowań odbywa się przez naniesienie określonego symbolu, który m.in. określa parametry ładunku oraz charakteryzuje nadawcę czy przeznaczenie produktu. Znakowanie towarów obejmuje znaki zasadnicze, informacyjne, niebezpieczne oraz manipulacyjne. Istotne jest, by wykonane znakowanie opakowania było czytelne i wyraźne oraz odporne na ścieranie.

Prześlij zapytanie
Image
Marcin Góral
Sales manager
+48 660 102 990
mgoral@dcpackaging.pl
EMERSON Packaging

*

*

*

*

Nasze realizacje