Produkcja kopert

Zadruk, personalizacja
  • Koperty to TWOJE OPAKOWANIE promocyjne i wysyłkowe, do komunikacji/sprzedaży B2C lub B2B, tradycyjną pocztą lub kurierami. Jeżeli ta korespondencja dodatkowo prezentuje/sprzedaje Twój produkt/usługę, to koperta równocześnie staje się opakowaniem produktu/usługi i w dużej mierze decyduje, czy ktoś nim/nią się zainteresuje. Czym opakowanie bardziej kreatywne, niestandardowe, tym chętniej się po nie sięga. Ta sama zasada dotyczy również kopert. Koperta jest jednym z ważniejszych elementów korespondencji i dlatego nie należy jej bagatelizować w procesie tworzenia. To ona może zadecydować, czy adresat zainteresuje się produktem/usługą lub ważną informacją.
  • Wiemy wszystko na temat produkcji kopert i ich skuteczności. Pomożemy Ci w jej wyborze, mając na uwadze, jej formę, koszt wytworzenia, względem założonych celów, targetu produktu/usługi i sposobu dystrybucji. Produkujemy koperty standardowe z przedruku (nadruk na gotowych kopertach w formacie DL, na koperta C6/5, na kopertach C5, i na koperta C4, w tym z poszerzonym bokiem).  Koperty mogą być z okienkiem lub bez. Specjalizujemy się w nadrukach na kopertach bąbelkowych. Dodatkowo w procesie druku, możemy nanieść adresówkę lub dowolną zmienną, typu kod kreskowy, qrcode lub spersonalizowany obraz (każdy adresat może otrzymać inną grafikę lub zdjęcie).
  • Produkujemy również koperty z arkusza (produkcja koperty od 0 – druk, obróbka, konfekcja, czyli klejenie kopert). Ten rodzaj kopert wymaga większych budżetów, ale za to możemy je zrobić z dowolnego surowca, z dowolnymi uszlachetnieniami. Dodatkowo produkujemy koperty kurierskie. Wszystkie rodzaje kopert możemy wykonać od 1 szt.
Przykładowe realizacje
Konfekcjonowanie DMu – mailing bezadresowy

Konfekcjonowanie DMu – mailing bezadresowy

Konfekcjonowanie DMu – przesyłka reklamowa.

Konfekcjonowanie DMu – przesyłka reklamowa.

Konfekcja SELFMAILERa

Konfekcja SELFMAILERa

LIST OD ŚW. MIKOŁAJA

LIST OD ŚW. MIKOŁAJA

MAILING POCZTOWY B2B

MAILING POCZTOWY B2B

MAILING REKLAMOWY B2B

MAILING REKLAMOWY B2B

Prześlij zapytanie
Image
Marcin Góral
Sales manager
+48 660 102 990
mgoral@dcpackaging.pl
Direct Channel Packaging
ul. Wandy 16B, 40-322 Katowice

*

*

*

*