Banner image
Zadruk kopert
_________________________________________________
grafika i personalizacja
  • Koperty to TWOJE OPAKOWANIE promocyjne i wysyłkowe, do komunikacji/sprzedaży B2C lub B2B, tradycyjną pocztą lub kurierami. Jeżeli ta korespondencja dodatkowo prezentuje/sprzedaje Twój produkt/usługę, to koperta równocześnie staje się opakowaniem produktu/usługi i w dużej mierze decyduje, czy ktoś nim/nią się zainteresuje. Czym opakowanie bardziej kreatywne, niestandardowe, tym chętniej się po nie sięga. Ta sama zasada dotyczy również kopert. Koperta jest jednym z ważniejszych elementów korespondencji i dlatego nie należy jej bagatelizować w procesie tworzenia. To ona może zadecydować, czy adresat zainteresuje się produktem/usługą lub ważną informacją.
  • Wiemy wszystko na temat produkcji kopert i ich skuteczności. Pomożemy Ci w jej wyborze, mając na uwadze, jej formę, koszt wytworzenia, względem założonych celów, targetu produktu/usługi i sposobu dystrybucji. Produkujemy koperty standardowe z przedruku (nadruk na gotowych kopertach w formacie DL, na koperta C6/5, na kopertach C5, i na koperta C4, w tym z poszerzonym bokiem).  Koperty mogą być z okienkiem lub bez. Specjalizujemy się w nadrukach na kopertach bąbelkowych. Dodatkowo w procesie druku, możemy nanieść adresówkę lub dowolną zmienną, typu kod kreskowy, qrcode lub spersonalizowany obraz (każdy adresat może otrzymać inną grafikę lub zdjęcie).
  • Produkujemy również koperty z arkusza (produkcja koperty od 0 – druk, obróbka, konfekcja, czyli klejenie kopert). Ten rodzaj kopert wymaga większych budżetów, ale za to możemy je zrobić z dowolnego surowca, z dowolnymi uszlachetnieniami. Dodatkowo produkujemy koperty kurierskie. Wszystkie rodzaje kopert możemy wykonać od 1 szt.
Prześlij zapytanie
Image
Marcin Góral
Sales manager
+48 660 102 990
mgoral@dcpackaging.pl
Direct Channel Packaging Sp. z o.o.

*

*

*

*

Nasze realizacje